• +90 216 327 38 38
  • info@kayahukuk.com.tr
Kaya Hukuk Bürosu

Kaya Hukuk Bürosu

Bize Ulaşın !
  • İletişim Bilgileri

    Kaya Hukuk Bürosu Binası Koşuyolu Caddesi No: 46 34718 Kadıköy / İstanbul - Türkiye

    info@kayahukuk.com.tr

    +90 216 327 38 38

Kariyer

Sayın Ziyaretçi,

   Büromuza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

   KAYA Hukuk Bürosu olarak kişisel verilerinizin korunmasını ve kişisel verilerin korunması mevzuatına uygun davranmayı önemsiyoruz. İş başvurunuzu yapmadan önce lütfen aşağıda yer alan bilgilendirme metnini okuyunuz.

   Hukuk büromuza veya internet sitemize yaptığınız ziyaretler sırasında, fiziksel veya çevrimiçi başvuru formları, yüz yüze görüşmeler ve benzeri sözlü, yazılı ya da elektronik vasıtalarla aşağıdaki bilgileri toplamaktayız:

♦ Adınız, soyadınız, iletişim bilgileriniz,

♦ Eğitim durumunuz, mesleki deneyiminiz, kariyer gelişiminize ilişkin bilgiler,

♦ Referanslarınızdan mesleki deneyim ve istihdama uygunluğunuzu denetlemek amacıyla edindiğimiz bilgiler,

♦ Başvuru formu ile sağladığınız kişisel verileriniz, özgeçmişiniz ve bunların içeriği

♦ Hukuk büromuza ziyaretiniz sırasında diğer kapalı devre güvenlik kamera sistemi aracılığıyla elde edilen görsel kayıtlar,

♦ İşe başvurunuz kapsamında tarafınızdan talep edilecek diğer bilgiler.

   Kişisel verilerinizi, KAYA’nın işe alım süreçlerini yürütmek, tarafınızla iletişime geçmek ve iş görüşmelerini organize etmek amacıyla açık rızanıza dayanarak işlemekteyiz.

   Kişisel verilerinizi Türkiye içinde veya dışında herhangi bir üçüncü kişiye aktarmamaktayız.

   Kişisel verileriniz, başvurduğunuz pozisyona bağlı olarak bir yıl kadar saklanacak ve bu sürenin tamamlanmasının ardından silinecektir. Bu sebeple, daha sonra açılabilecek yeni pozisyonlar için özgeçmişinizi yeniden iletmeniz önem taşımaktadır.

   Bu kapsamda işlediğimiz kişisel verilerinizle ilgili olarak 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesinde bulunan haklara sahipsiniz ve bu haklarınıza ilişkin taleplerinizi info@kayahukuk.com.tr adresine e-posta göndererek veya aşağıda belirtilen merkez ofis adresimize yazılı başvuruda bulunarak bize iletebilirsiniz.